BİLSEM Sürecine EĞİTİM EVDE ile Hazırlanın

Eğitim Evde olarak BİLSEM sınavına hazırlık aşaması için neler yapıyoruz?

EĞİTİM EVDE olarak yirmi yılı aşkın online eğitim deneyimimizi farklı bir boyuta taşıyarak özel yeteneği olan öğrencilerimizin de yanında olmaya devam ediyoruz. Eğitimevde ekibi olarak yıllardır 3.sınıftan 12.sınıfa kadar Türkiye’nin her ilinden öğrenciye online destek eğitim veriyoruz. Halihazırda var olan çalışmalarımıza bir yenisini daha eklemekten memnuniyet duyuyoruz. Var olan engin tecrübelerimiz ile BİLSEM sınavlarına hazırlanacak olan öğrencilerimizin de bu zorlu süreçte yanlarında olacağız. BİLSEM konusunda yetkin olan alan öğretmenleri ve rehber öğretmenlerimizle birlikte BİLSEM’e hazırlanmak isteyen, BİLSEM sürecine dahil olmak isteyen her öğrencimize destek vereceğiz. 

BİLSEM süreci için önceliğimiz velilerin ve öğrencilerin doğru bilgiye ulaşmasını sağlamak olacak. BİLSEM sınavına hazırlık aşamasında rehber öğretmenlerimiz ile birlikte süreç veli ile birlikte götürülecektir. Vereceğimiz online eğitimler ile BİLSEM’e hazırlık sürecini birlikte tamamlayacağız.

BİLSEM hazırlık sürecinde yanınızda olmamızı istiyorsanız yapmanız gereken öncelikle bize ulaşmak olacaktır. EğitimEvde olarak bize ulaşmanız halinde rehber öğretmenlerimiz sizlere en doğru şekilde süreç hakkında bilgilendirme yapacaktır. Uzmanlarımız BİLSEM’e aday olan öğrencimiz ile ilgili gerekli bilgileri bazı sorular (örneğin; Öğrenci kaçıncı sınıfa gidiyor? BİLSEM adayı olan öğrencimiz hangi alandan sınava girecek? BİLSEM’e aday olan öğrenci hangi ilden sınava katılacak ?…) yönelterek, tamamen sınavla ilgili gerekli olan bilgileri aldıktan sonra en uygun sınava hazırlık programını oluşturacaktır. Tamamen online olarak yürüteceğimiz süreç hakkında detaylı bilgileri bize ulaşarak edinebilirsiniz.

Biz EĞİTİM EVDE ekibi olarak BİLSEM sürecinde her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz.